بازرگانی ایران و چین

نرم افزار وی چت پی برای حواله و انتقال پول به چین

نرم افزار وی چت پی برای حواله و انتقال پول به چین

یکی از شناخته ترین روش های پرداخت پول در کشور چین نرم افزار وی چت است. به همین خاطر در کشور چین برای پرداخت بسیاری از هزینه های خود از وی چت استفاده می کنند. این نرم افزار برای هم وطن های چینی و حتی همه مردم جهان کاربردهای زیادی دارد که یکی از آن ارسال و انتقال پول است.

اگر شما هم به عنوان یک تاجر تمایل دارید از این روش پرداخت استفاده کنید تا بتوانید در معاملات تجاری خود از امکانات این نرم افزار برخوردار شوید با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

امروزه با توجه به توسعه و رونق اقتصاد کشور چین و تولیدات انبوه این کشور، کشورهای زیادی برای تأمین کالاهای مورد نیاز خود با این کشور معاملات تجاری انجام می دهند. یکی از این کشورها که می توان از آن نام برد، کشور ایران است.

همانطور که می دانید ایران در سال های اخیر، روابط تجاری طولانی و بسیاری با چین برقرار کرده است. به همین منظور برای تبادلات تجاری خود نیاز دارند از حواله برای انتقال پول استفاده کنند. که یکی از آن ها، روش انتقال پول با نرم افزار وی چت است.

انتقال پول با نرم افزار وی چت

همانطور که می دانید با توجه به انواع صادرات و واردات از کشور چین روش های زیادی نیز برای حواله به چین وجود دارد. و ممکن است انتخاب بین این روش ها ممکن است کمی سخت باشد. بنابراین ما می خواهیم در این مقاله در مورد یکی از روش های اصلی انتقال حواله حرف بزنیم . این نوع پرداخت در بین مردم چین رواج دارد و بسیار پر کاربرد است. اما استفاده از آن ممکن است برای افراد غیر چینی کمی سخت به نظر برسد.

وی چت چیست؟

نرم افزار وی چت پی چیست؟

وی چت چیست؟

یک گزینه مناسب برای ارسال حواله و انتقال پول به چین است. و با امکاناتی که در این نرم افزار وجود دارد می توان آن را فراتر از یک آپ پرداخت موبایل دانست. یکی از مزیت های وی چت پی این است که به تجار و سرمایه داران و … این امکان را فراهم آورده است که برای دوستان، خانواده، شرکا و یا هر فرد دیگر پول ارسال و یا دریافت کند.

وی چت پی یک روش آسان برای حواله پول

در کشور چین روش های مختلفی برای انتقال پول وجود دارد. مانند Ali pay که روش دیگر پرداخت موبایلی است. این روش در کنار وی چت از انواع روش هایی که برای نقل و انتقالات بانکی استفاده می شود.

با کمی جستجو متوجه خواهید شد که افراد مختلف از راننده های تاکسی، قطار، و… گرفته تا فرد خانه دارد استفاده از روش وی چت را برای نقل و انتقالات بانکی بسیار آسان می دانند و بخشی از ساعات خود را برای انتقال پول با این روش می گذرانند.

 

WeChat، به عنوان یک نرم افزار پرداخت موبایلی، امکاناتی فراتر از یک آپ پرداخت دارد. که یکی از آن ها انتقال پول به روشی سریع و آسان است. این برنامه امکان انتقال دادن رایگان پول را برای کاربران خود فراهم کرده است.

 

یک روشی آسان، سریع برای نقل و انتقالات بانکی

وی چت پی یک روش سریع برای نقل و انتقالات بانکی

یک روشی آسان، سریع برای نقل و انتقالات بانکی با استفاده از آپ پرداخت وی چت

همانطور ک پیش تر ذکر کردیم. وی چت به علت پشتیبانی قوی که توسط شرکت Tencent انجام می شود. و عملکرد و قابلیت های فراوان و متنوع برنامه آن را به یک آپ پرداخت پرکاربرد تبدیل کرده است.

به همین دلیل است که وی چت از سرویس های دیگر مانند واتساپ و فیس بوک و … بسیار تأثیرگذارتر است.

در چین پس از اینکه پیام رسان WhatsApp مسدود شد کاربران WeChat را جایگزین آن کردند و این اپلیکیشن در سال های ۲۰۲۱ به بعد با میلیاردها کاربر فعال، از یک شبکه اجتماعی فراتر رفت.

بطوریکه مردم کشور چین برای انواع خدمات خود مانند پرداخت کرایه تاکسی، انواع خریدهای خود از این اپلیکیشن استفاده می کنند.

اما اگر با بازار چین سرو کار دارید و مبادلات زیادی با این کشور برقرار می کنید، لازم است یک حساب وی چت از نوع تجاری داشته باشید. تا بتوانید برای نقل و انتقالات بانکی خود از آن استفاده کنید.

برای این منظور و ارتباط گرفتن با شرکای و یا افراد مورد معامله خود لازم است به دنبال شناسه  وی چت آن ها باشید. یعنی با استفاده از کدهای QR یا  QQ که با شناسه WeChat یکسان است. به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا خواهید کرد.

 

چرا وی چت به عنوان یک آپ پرداخت بسیار پر کاربرد است؟

همانطور که می دانید امروزه استفاده از یک اپلیکیشن برای انواع مبادلات تجاری با افراد تجار و سرمایه داران و شرکت های بزرگ و کوچک بسیار ضروری است. و همه ی افراد به دنبال یک راه ساده و آسان برای انواع پرداخت و دریافت های خود در نقل و انتقالات بانکی هستند.

ویچت با امکانات و ویژگی های پرداخت خود این امکان را برای همه ی افراد از جمله فرد خانه دار تا تجار بزرگ فراهم آورده است. بطوریکه آن را می توانیک برنامه با چند ویژگی آپ پرداخت موبایل، برنامه پیام رسان، پلت فرم رسانه اجتماعی دانست.

منوی اصلی در نرم افزار وی چت

ساختار، منوی اصلی در نرم افزار وی چت

منوی اصلی در نرم افزار وی چت از دکمه های زیر تشکیل شده است:

  • چت Chat
  • مخاطب Contacts
  • کشف کردن Discover
  • من Me

اما برای پرداخت با وی چت به ورود به بخش ME و کلیک بر عنوان Wechat Pay سرو کار داریم. تا بتوانیم برای حواله و نقل و انتقالات پولی خود از آن استفاده کنیم.

اما مزایای انتقال پول به چین از طریق وی چت

  • یک روش آسان و مناسب برای ارسال حواله به چین است.
  • یکی از روش های امن برای نقل و انتقالات بانکی می باشد.
  • هر مبلغ به هر میزان می توانید با استفاده از وی چت ارسال کنید.
  • کارمزدهای مناسب و عدم دریافت کارمزدهای نامعقول در این روش انتقال پول
  • سرعت بالا در دریافت ها و پرداخت ها یکی دیگر از مزیت های این روش است.

شما دوست عزیز برای ایجاد یک کیف پول می توانید و مراحل آن به مقاله ی حواله یوان و روش های انتقال آن مراجعه کنید تا با روش انتقال حواله یوان از طریق برنامه وی چت آشنا شوید. و از امکانات این روش پرداخت و مزایای بسیار زیاد آن بهره مند شوید.

نتیجه گیری :

ما در این مقاله سعی کردیم که با نرم افزار وی چت و قابلیت ها این نرم اقزار برای حواله و انتقال پول به چین آشنا شویم. امیدواریم با مطالب که بیان شد بتوانید از امکانات این برنامه برای نقل و انتقالات بانکی خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *