ارسال حواله یوان به چین در معاملات

امروزه با توجه به اینکه روابط ایران و چین بیش از گذشته شده است. بنابراین مبادلات مالی این دو کشور نیز افزایش داشته است. و به همین جهت برای ارسال پول به چین می توان از راه های مطمئن و آسان مانند ارسال ترانسفر مالی(حواله یوان به چین) استفاده کرد.

برای ارسال حواله یوان به چین، می توان از طریق شرکت ها و سایت های مطمئن از جمله کانون زبان ماندارین با بیش از ۲۰ سال سابقه و همکاری سالیانه با کشور چین اقدام کرد. لازم است بدانید، شرکت زبان ماندارین با داشتن حساب های بانکی در چین می تواند برای ارسال حواله  یوان به چین شما را در این زمینه یاری کند.

برای انواع مشاوره بازرگانی در مورد مشاوره ترانسفرمالی به چین می توانید از مشاورین ما در سایت کیاشمشکی راهنمایی دریافت کنید.

مشاوره ترانسفر مالی(حواله یوان) به چین
مزایای حواله یوان یه چین

مزایای ‌حواله یوان به چین

حواله یوان به چین دارای ویژگی‌های عمده‌ای است، که به شرح زیر است.

  1. محدودیتی در میزان حواله وجود ندارد و این در حالی است که برای حواله سایر ارزها، محدودیت‌هایی اعمال می‌شود.
  2. حواله به صورت آنلاین، بدون کارمزد خواهد بود و همچنین کارمزد تبدیل یوان به ریال، نسبت به سایر ارزها بسیار پایین است.
  3. حواله یوان به چین بسیار با صرفه‌ تر از حواله دلار یا یورو به چین است. البته از آنجایی که دلار و یورو ارز محسوب می‌شوند، دولت چین از حواله‌هایی به صورت دلار و یورو استقبال می‌کند و به کسانی که بتوانند حواله دلار یا یورو دریافت کنند، جایزه صادراتی اهدا می‌کند، چون بانک‌های چینی در ازای تبدیل دلار یا یورو به یوان، از مشتری کارمزد دریافت خواهند کرد.
  4. اگر فردی در چین، شرکت ثبت کرده باشد، می‌تواند با استفاده از حساب شرکتی خود، به راحتی اقدام به ‌حواله یوان به چین نمایید.
  5. در ‌حواله یوان به چین هیچ گونه مشکلی مانند تحریم یا بلوکه شدن پول رخ نمی‌دهد.
  6. حواله کردن یوان به چین به دلیل تبادلات تجاری رسمی بین این دو کشور، بسیار سریع انجام می‌شود.

برای ارسال حواله یوان به چین به چه اطلاعاتی نیاز است؟

اما به یکسری اطلاعات برای ارسال حواله یوان به چین نیازاست، که در زیر به آن اشاره می کنیم:

  • آدرس بانک در محل موردنظر
  • آدرس سکونت فرد گیرنده حواله
  • شماره تماس فرد گیرنده در محل مورد نظر

برخی حواله های بانکی نیز مانند حواله هابی با ارز دلار و یورو از طرف کشورهای اروپایی، ترکیه و… نیز مورد استفاده قرار می گیرند.و ارسال حواله یوان به کشور چین، بصورت مستقیم و آنلاین و بوسیله حساب های بانکی انجام می شود. که از بخاطر به صرفه بودن و سرعت انتقال مورد توجه بسیاری از تجار و سرمایه داران قرار گرفته است.

به همین جهت برای انتقال پول و انتخاب روش آن به کشور چین می توانید از مشاوره ترانسفر مالی به چین توسط همکاران مجرب و با سابقه ی ما استفاده کنید.

 

برای ارسال حواله یوان به چین به چه اطلاعاتی نیاز است؟
چرا از حواله ی یوان برای مبادلات مالی با چین استفاده کنیم؟

چرا از حواله ی یوان برای مبادلات مالی با چین استفاده کنیم؟

۱.کارمزد کمتر حواله یوان

برای ارسال حواله یوان به چین کارمزد کمتری پرداخت خواهید کرد..و این کارمزد با توجه به مبلغ، نوع بانک و حساب متغیر می باشد. بنابراین جهت آگاهی کامل از همه ی امور با مشاورین ما در مشاوره بازرگانی به چین ارتباط بگیرید.

۲.سرعت انتقال پول در حواله یوان به چین

در حواله های دیگر، پول بین ۳ تا ۵ روز به حساب گیرنده وجه واریز می شود. اما حواله یوان در ۲۴ ساعت یا کمتر به حساب شخص گیرنده خواهد نشست.

۳.بلوکه نشدن حواله یوان

همانطور که می دانید ارتباطات کشور ایران با چین روز به روز در حال افزایش یافتن است. به همین منظور اعتماد متقابل بین دو کشور وجود دارد. بنابراین، خطر بلوکه شدن حساب بانکی، در این حواله وجود ندارد. و تجار گرامی می توانند با خیالی آسوده از این حواله استفاده نمایند.