درباره خانم کیا شمشکی
درباره من

راحله کیاشمشکی هستم

سلام! من راحله کیاشمشکی هستم، یک فعال گردشگری، مشاور و مترجم با تخصص در زمینه زبان چینی. سفر من در دنیای زبان چینی از سال ۱۳۷۵ شروع شد، در زمانی که این زبان در ایران مورد توجه قرار نمی‌گرفت. این تصمیم به تحصیل در زمینه زبان چینی، ناشی از نیاز روزافزون به افراد ماهر در این حوزه، به خصوص با توجه به رشد روابط ایران و چین بود.

از سال ۱۳۷۵ به بعد، با گسترش روابط بین ایران و چین، نیاز به مترجمان و متخصصان زبان چینی افزایش یافت. اولین گام‌های کاری من در این زمینه از همکاری با سفارت چین و اتاق بازرگانی ایران و چین آغاز شد. در آغاز این راه، توانستم با پروژه‌های مختلف به عنوان مترجم و مشاور در حوزه‌های مختلف فعالیت کنم.

یکی از اولین تجارب من در زمینه تدریس زبان چینی بود، که به من این امکان را داد تا دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارم و به افرادی که علاقه به یادگیری زبان چینی داشتند، کمک کنم.

اکنون با سابقه تحصیلات و تجربه گسترده در زمینه ترجمه و مشاوره، من در خدمت شما هستم تا در تمامی امور مرتبط با زبان چینی و فعالیت‌های گردشگری، شما را یاری کنم. اعتماد شما در انتخاب من به عنوان همراه در مسیرهای زبانی و فرهنگی، افتخاری بزرگ برای من است.

من با افتخار به عنوان یک راهنما در زمینه زبان چینی و فعالیت‌های گردشگری و تجاری در خدمت شما هستم. امیدوارم که با همکاری و تعامل، توانمندی‌های شما را در دنیای چین بهبود دهیم و تجربیات خوبی را برای شما فراهم آوریم.

برای مشاوره رایگان با من در ارتباط باشید، متفاوت عمل کنید و متمایز جواب بگیرید.