بازرگانی ایران و چین

راه های مطمئن (ایمن) انتقال حواله یوان

راه های مطمئن (ایمن ) انتقال حواله یوان

در سال های اخیر با توجه با افزایش روابط تجاری با چین انتقال حواله به چین نیز به یکی از نیازهای اساسی تاجران و بازرگانان تبدیل شده است.

با توجه به فشار تحریم های آمریکا بر ایران یکسری محدودیت هایی  مانند بسته شدن سیستم سوئیفت و نداشتن روابط بین المللی با دیگر کشورها، روابط مالی و تجاری با کشور چین افزایش یافت. و به همین جهت کاربرد و استفاده از واحد پولی چین نیز بیشتر شد.

امروزه با توجه به افزایش معاملات و تبادلات مالی نیاز به انتقال حواله به چین نیز افزایش یافته است. و راه ها و روش های زیادی برای ارسال پول وجود دارد. اما مسأله مهم امنیت و مطمئن بودن راه انتقال حواله یوان است که برای تاجران اهمیت بالایی دارد.

گاهی ممکن است در کنار امنیت بالای انتقال حواله سرعت انتقال نیز از اهمیت بیشتری برخوردار باشد و در بسیاری از موارد سرعت انتقال بسیار ضروری است.

چین از جمله کشورهایی که به دلایل مختلف بیشترین سهم انتقال حواله را به خود اختصاص داده است. در این مقاله قصد داریم در مورد راه های راه های مطمئن (ایمن ) انتقال حواله یوان توضیح دهیم با ما همراه باشید.

کارمزد انتقال حواله یوان به چین چیست؟

انتقال حواله یوان و کارمزد آن

کارمزد انتقال حواله یوان به چین چیست؟

منظور از کارمزد حواله یوان به چین همان کارمزدی می باد که برای ارسال و انتقال پول به چین پرداخت می شود. این میزان کارمزد به مواردی همچون مبلغ ارسالی بستگی دارد.

البته یکی از مزیت های ارسال حواله یوان کم بودن کارمزد آن نسبت به بقیه حواله جات مانند دلار و پوند و… است. بنابراین این انتخاب انتخابی مطمئن می تواند باشد.

انواع روش های مطمئن انتقال حواله یوان

برای ارسال حواله راه های زیادی وجود دارد. که هر کدام امکانات مختلفی در اختیار مشتریانش قرار می دهد. هر فردی بسته به اولویت و ویژگی های هر روش می توان هر کدام را انتخاب کرد.

برخی از پرکاربردترین و مهمترین روش های انتقال پول به صورت زیر است:

۱.روش انتقال حواله یوان از طریق وسترن یونیون

از روش های قدیمی برای ارسال پول در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. از روش های مطمئن و سریع برای انتقال حواله یوان است. یکی از مزیت هایی که این روش دارد این است که کارمزد آن کم است.

در این قسمت می خواهیم از روش پرداختی صحبت کنیم که سابقه طولانی مدت در نقل و انتقالات بانکی دارد. وسترن یونیون به عنوان یک روش مطمئن که از سال ۱۸۷۱ مورد اعتماد بوده است. ۵۰۰ هزار نمایندگی دارد.

اما در مورد هزینه های نقل و انتقالات جواله یوان و پول می توان گفت که این مقدار هرینه بستگی به این دارد که پول به چه شکل قرار است ارسال شود و دریافت کننده پول را چطور برداشت می کند. اگر پرداخت آنلاین باشد کارمزد آن زیاد خواهد بود. این روش قبلا بصورت حضوری پرداخت ها انجام میشد اما اکنون با ارتقای آن پرداخت پصورت آنلاین نیز انچام می گیرد.

روش انتقال حواله یوان با استفاده از سوئیفت

انتقال حواله یوان با استفاده از سوئیفت یک روش پرکاربرد

 

۲.روش انتقال حواله یوان با استفاده از سوئیفت

از روش های پر کاربرد و مطمئن است که برای ارسال حواله یوان و در کشورهای مختلف استفاده می شود. این روش، به عنوان روشی ایمن است که یک کد سوئیفت بعد از ارسال پول در اختیارتان قرار می دهد. که برای پیگیری مبلغ ارسالی مورد استفاده قرار می گیرد.

۳.استفاده از علیپی روش های آنلاین و یکی از راه های مطمئن برای انتقال حواله یوان

اما یکی از روش های انتقال حواله یوان به چین استفاده از علیپی است. علیپی جزئی از شرکت چند ملیتی علی بابا می باشد. و از بزرگترین روش های پرداخت بصورت آنلاین به حساب می آید.

این روش پرداخت آنلاین بیش از ۹۰۰ میلیون کاربر را در سرتاسر دنیا تحت پوشش دارد. و از امکانات این روش می توان به این روش نام برد که کاربران پول را می توانند در حساب خود ذخیره نمایند. و با استفاده از گوشی موبایل تمام نقل و انتقالات مالی خود را انجام دهند.

۴.انتقال حواله یوان با وی چت

وی چت یک آپ رسانه اجتماعی می باشد. که در کشور چین بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. شاید خیلی از افراد این آپ رسانه اجتماعی را فقط به عنوان یک برنامه پیام رسان بشناسند. و از امکانات و ویژگی های دیگر آن بی خبر باشند. اما ما در اینجا این آپ پرداخت را بیشتر معرفی می کنیم.

این روش پرداخت که با عنوان وی پت معروف شده است، انتقال پول به روش آنلاین را برای کاربران خود فراهم آورده است. از امکانات این برنامه این است که کاربران می توانند با استفاده از کیف پول موجودی بانکی خود را شارژ نمایند.

و به حساب های بانکی پول انتقال دهند. اما برای استفاده از این روش پرداخت می بایست از اسکن کردن QR در گوشی استفاده نمود. بنابراین می توانید از این روش پرداخت برای نقل و انتقالات بانکی به عنوان یک روش مطمئن و پر کاربرد استفاده نمایید.

پی پال روش آسان و مطمئن برای انتقال حواله یوان چین

پی پال روش آنلاین برای انتقال حواله یوان چین

۵.پی پال روش آسان و مطمئن برای انتقال حواله یوان چین

روش آنلاین دیگر پی پال که به عنوان روشی آسان برای انتقال حواله یوان به چین است. این روش برای پرداخت کارت های نقد و اعتباری مورد استفاده قرار می گیرد. ارسال حواله(پول) با پی پال آسان و راحت انجام می شود.

روش استفاده به این طریق است که هرفردی می تواند حسابی را با استفاده از ایمیل خود افتتاح کند. و کارت بانکی را با پی پال وصل به آن کنند.

دریافت کننده پول نیز می بایست جسابی را برا خود در صورت نداشتن ایجاد کند. پس از آماده شدن هر دو حساب مرحله انتقال پول آغاز می شود. این نوع پرداخت برای فرستنده یک هزینه ای به همراه دارد که بابت پرداخت بین المللی می بایست پرداخت کند. که این مقدار هزینه با توجه به روش پرداخت، حساب بانکی، و موجودی در پی پال متغیر است.

انتخاب یک شرکت بازرگانی مناسب و مطمئن برای امور انتقال حواله یوان

اما لازم است در اینجا نکاتی در مورد انتخاب یک شرکت بازرگانی مناسب و مطمئن بیان کنیم. همانطور که پیش تر گفته شد ارسال حواله یوان یک روش انتقال پول است. اما باید یک صرافی و شرکت بازرگانی مناسب را نیز انتخاب کنید. تا علاوه بر افزایش امنیت پول نیز با کمترین مشکل به دریافت کننده می رسد.

ما در اینجا نکات لازم در مورد انتخاب شرکت بازرگانی را بیان می کنیم:

  • از داشتن مجوز شرکت بازرگانی انتخاب شده مطمئن شوید.
  • شرکتی را انتخاب کنید که سابقه ی طولانی در ارسال انتقال حواله یوان داشته باشد.
  • مشاوره های لازم را در مورد ارسال حواله و انتخاب بهترین گرینه می بایست توسز شرکت داده شود.
  • کارمزدهایی که برای ارسال حواله دریافت می شود نباید زیاد باشد.
  • شرکت بازرگانی خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه دهد.
  • امکان ارائه خدمات بانکی بصورت آنلاین وجود داشته باشد.

سایت کیا شمشکی برای ارائه ی انواع خدمات مشاوره برای شما عزیزان

شما می توانید برای انتقال هر گونه حواله یوان، دلار و… با امنیت بالا و سریع ترین روش از خدمات مشاوره  تیم ما در سایت کیا شمشکی بهره مند شوید. تیم ما متشکل از افراد متخصص و با تجربه با ارائه ی مشاوره های تخصصی و حرفه ای برای انتخاب بهترین گزینه شما را در طول مسیر کاری همراهی کرده تا با بالاترین سرعت و کمترین مشکل امور و معاملات بانکی خود را با کمترین کارمزد انجام دهید.

نتیجه گیری:

در این مقاله سعی کردیم در مورد روش های و راه های مطمئن انتقال حواله یوان اطلاعاتی را بیان کنیم. امیدواریم این مطالب برای انتخاب مناسب مفید باشد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *