بازرگانی ایران و چین

پرداخت شهریه دانشگاه در چین

پرداخت شهریه دانشگاه در چین

اما در این مقاله می خواهیم در مورد پرداخت شهریه دانشگاه چین توسط دانشجویان محصل در این کشور صحبت کنیم. و این برای موضوع ممکن است برای افرادی که تمایل دارند به تحصیل در دانشگاه های چین بپردازند بسیار با اهمیت باشد.

امروزه با توجه به امکانات و مزیت هایی که در بسیاری از دانشگاه های چین وجود دارد، تقاضا برای تحصیل در چین افزایش یافته است. بطوریکه هزینه های تحصیل، استادان خبره، مدرک معتبر و مورد تأیید وزارت بهداشت باعث شده است روز به روز به تعداد افراد دانشجو برای سفر تحصیلی به چین افزایش یابد.

اما برای افراد دانشجو که به تحصیل در دانشگاه های چین می پردازند پرداخت شهریه دانشگاه در چین به یکی از دغدغه های بزرگ برای آن ها تبدیل شده است. افراد محصل می توانند با استفاده از خدمات پرداخت ارزی بین الملی پرداخت شهریه می توان حتی بدون داشتن حساب بین المللی به پرداخت شهریه دانشگاه اقدام کرد.

مبلغ شهریه در دانشگاه های خارج کشور از جمله چین، به مواردی مهمی بستگی دارد از جمله، نام دانشگاه واقع در منطقه که آن بنا شده است، مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی، بومی بودن یا غیر بومی دانشجو و… بستگی دارد. اما اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را در مورد شهریه های دانشگاه های مختلف در چین بدست آورید، می توانید با سرچ در اینترنت و مراجعه به وب سایت های معتبر به اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

پرداخت شهریه دانشگاه چین و شرایط آن

پرداخت شهریه دانشگاه چین و شرایط آن

پرداخت شهریه دانشگاه چین و شرایط آن

اما شرایط تحصیل و پرداخت شهریه دانشگاه در چین برای دانشجویان خارجی چین بخصوص ایرانیان دانشجو سخت و پیچیده شده است. از آنجایی که بسیاری از ایرانیان سالانه برای تحصیل به چین سفر می کنند. و روز به روز به این تعداد این افراد  افزوده می شود. یکی از این دلایل  کیفیت بالای آموزشی دانشگاه های چین است.

اما همانطور که واضح است تحصیل در خارج ار کشور از جمله چین هزینه های زیادی دارد. که یکی از این هزینه های پرداخت شهریه دانشگاه چین است. و با توجه به نرخ های ارز در داخل و خارج به این نتیجه می رسیم که ایرانیان محصل متحمل هزینه های بسیاری برای تحصیل در چین هستند. اما برای پرداخت هزینه های دانشگاه های چین می توان از راه های مختلفی استفاده نمود.

که ما به برخی از آن ها این روش های پرداخت شهریه دانشگاه چین اشاره می کنیم. پرداخت هزینه های دانشگاه از طریق مستر کارت، ویزا کارت، پی پال و یا از طریق سوئیفت می توان از زوش های متنوع پرداخت شهریه دانشگاه در کشور چین اشاره نمود.

انواع روش های پرداخت شهریه دانشگاه در چین

 

پرداخت شهریه دانشگاه چین به روش اقساطی

یکی از مزیت هایی که برای تحصیل در دانشگاه چین وجود دارد این است که شرایط و امکانات لازم برای چرداخت اقساطی شهریه دانشگاه چین را برای دانشجویان خود فراهم آورده است.

اما برای استفاده از این شرایط لازم است که یک حساب بانکی اعتباری داشته باشید تا بتوانید بابت شهریه در زمان های تعیین شده برداشت مورد نیاز را داشته باشید. اما نکته ای که لازم است در اینجا مطرح شود این است که دانشجویانی که بطور جدید ثبت نام می کنند افتتاح حساب اعتباری برای آن ها ممکن نیست.

بنابراین تا دو ترم ممکن است نتوانند از شرایط اقساطی پرداخت شهریه دانشگاه چین استفاده نمایند. با توجه به شرایطی که گفته شد و نتوان تا دو ترم از تسهیلات استفاده کرد. بنابراین ممکن است در صورت نداشتن منابع مالی کافی نتوانید در زمان های مقرر و مشخص ثبت نام کند.

و مشکلات دیگری که عدم پرداخت شهریه ممکن است بوجود آورد این است که امکان استفاده امکاناتی همچون خوابگاه، ایجاد اعتبار بد در نزد دانشگاه و گزارش این بد حسابی به اداره مهاجرت. بنابراین برای ثبت نام در دانشگاه های چین منابع مالی مورد نیاز را جداقل برای ترم های نخستین داشته باشید تا با مشکلات کمتری در زمان ثبت نام داشته باشید.

روش پی پال یکی از انواع روش های پرداخت شهریه دانشگاه چین

روش پرداخت شهریه دانشگاه چین به روش پی پال

روش پی پال یکی از انواع روش های پرداخت شهریه دانشگاه چین

برای استفاده از این روش و پرداخت شهریه دانشگاه با آن لازم است که ایمیل دانشگاه مورد نظر را داشته باشید و از طریق موسسات معتبر اقدام کنید و در ظرف مدت چند روز شهریه دانشگاه چین را از طریق پی پال پرداخت می کنید. اما با استفاده از حواله پی پال هم می توانید اقدام به پرداخت شهریه بکنید. بطوریکه در برخی ار موسسات و شرکت های بازرگانی یکی از انواع خدماتی که ارائه می شود، پرداخت از طریق حواله پی پال  است. اگر تمایل داشتید می توانید از این روش استفاده کنید.

پرداخت شهریه دانشگاه چین بواسطه حواله سوئیفت

یکی از روش های دیگر برای پرداخت شهریه دانشگاه چین این است که بواسطه حواله سوئیفت می توان هزینه های دانشگاه چین را پرداخت کرد. اما نکته ای که در اینجا می بایست ذکر کرد این است که این روش زمان بیشتری نسبت به دیگر روش ها می برد. و تقریبا می توان گفت تا ۷ روز کاری ممکن است زمان ببرد.

اگر تمایل دارید از این روش برای پرداخت شهریه دانشگاه چین استفاده نمایید شرکت های بازرگانی زیادی هستند که در این زمینه به ارائه ی خدمات می پردازند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات دقیق با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

ایمیل

info@kiashemshaki.com

 

شماره تماس

۰۲۱-۸۸۳۰۲۳۱۴

۰۲۱-۸۸۳۰۲۳۱۵

انتخاب یک مؤسسه معتبر برای پرداخت شهریه دانشگاه

انتخاب یک مؤسسه معتبر برای پرداخت شهریه دانشگاه

انتخاب یک مؤسسه معتبر برای پرداخت شهریه دانشگاه

برای دریافت و بهرهمندی از خدمات شرکت معتبر، که می توان به انجام نقل و انتقالات بانکی و همچنین پرداخت شهریه دانشگاه چین نام برد.

از مزیت های استفاده و انتخاب یک موسسه برای شما این است که امنیت و اعتماد بیشتری برای کاربران به همراه دارد. و شما از خدمات افراد متخصص و حرفه ای برخوردار خواهید بود. و می توانید از توصیه کارشناسانه و تخصصی آن ها استفاده نمایید.

شما می توانید از خدمات شرکت ها و مؤسسات فعال در این زمینه برای پرداخت شهریه دانشگاه چین استفاده نمایید. و مدیریت بحران های احتمالی شرکت را به آن ها بسپارید.

لازم است بدانید کوتاهی و عدم پرداخت شهریه دانشگاه چین در تاریخ های مشخص، منجر ایجاد خسارت های مالی بسیاری خواهد شد. بنابراین همیشه برنامه ریزی لازم را داشته باشید تا با سپردن این اقدامات به شرکت های معتبر، با آرامش خاطر بیشتری به تحصیل در دانشگاه  در پین بپردازید. و موفقیت های بیشماری در این زمینه کسب کنید.

هزینه های شهریه برخی رشته های دانشگاه های چین

هزینه های شهریه برخی رشته های دانشگاه های چین

هزینه های شهریه برخی رشته های دانشگاه های چین

اما از گذشته تا به امروز کشور چین پیشرفت های زیادی در همه زمینه ها داشته است. که اقتصاد و تولید را می توان یکی از آن ها بر شمرد. با این وجود هزینه ی تحصیل و زندگی در این کشور نسبت به دیگر کشورها بسیار کمتر است.

اما هزینه های زندگی به عوامل مختلفی بستگی دارد. و این هزینه های با توجه به شهر و منطقه ی زندگی متغیر می باشد. بطوریکه در شهرهایی مانند پکن، شانگهای، که وسعت و میزان جمعیت زیاد است میزان هزینه ها هم بیشتر می باشد.

و شهرهایی مانند ژنگژو ،ژیان و نانجینگ نیز از جمله شهرهایی است که میزان هزینه های از جمله پرداخت هزینه دانشگاه چین در آن ها بسیار کمتر می باشد. یکی از دانشگاه ها دانشگاه نانجینگ است که در شهر نانجینگ چین قرار دارد.

اما همانطور که گفته شد هزینه ها ی زندگی از جمله تحصیل هزیه پرداخت شهریه دانشگاه چین به مواردی همچونه رشته ی تحصیلی، مقطع تحصیلی و دانشگاه وابسته است. و تغییر این فاکتورها باعث این هزینه ها خواهد شد.

به عنوان مثال هزینه‌ی دوره کارشناسی  و کارشناسی ارشد در سال ۱۲٫۰۰۰ الی ۲۰٫۰۰۰  یوآن و هزینه دوره های علوم پزشکی  در چین  ۲۶٫۰۰۰ الی ۵۰٫۰۰۰ یوآن می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاع از از انواع هزینه های دانشگاه های مختلف با یک سرچ ساده در گوگل به اطلاعات دقیق برسید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *