بازرگانی ایران و چین

مزایای واردات کالا از چین

مزایای واردات کالا از چین

در این مقاله می خواهیم در مورد مزایای واردات کالا از چین و هزینه ها و سود و درآمدزایی آن مطالبی را بیان کنیم. اگر شما هم به عنوان یک فروشنده، تجار و یا یک سرمایه گذار نیاز دارید از مزایای آن آگاه شوید، پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

۱.قیمت تمام شده کالا در چین ارزان است

اما همانطور که بارها اشاره شده چین به عنوان یکی از کشورهای پرجمعیت است که به عنوان قطب اقتصاد دنیا از آن یاد می شود. بطوریکه با تولید انبوه کالا و صادرات به سراسر کشور نیاز بسیاری از مصرف کنندگان اعم از کارخانجات، مغازه داران، تجار را برطرف می کند.

بنابراین بسیاری از تجار به علت با صرفه بودن قیمت تمام شده کالاهای تولیدی به دست تولید کنندگان چینی اقدام به واردات انواع کالا از چین می کنند.  گاهی اوقات ممکن است با توجه به مبادلات زیاد و روابط خوب با تجار چینی، با کمی رایزنی قیمت کالاهای وارداتی از چین خیلی کمتر تمام شود. بنابراین یکی از مزایای واردات از چین را می توان هزینه کمتر کالاهای وارداتی بیان کرد.

۲.کیفیت بالا یک مزیت عالی برای واردات کالا از چین

هر وارد کننده کالایی نیاز دوست دارد کالای با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. بنابراین لازم است از کیفیت کالای وارداتی خود اطمینان حاصل کند.

به همین جهت لازم است بدانید محصولات چینی از نظر کیفیت در چند سطح دسته بندی می شوند. و به بازار جهانی عرضه می شوند.

بنابراین اینکه شما به عنوان وارد کننده چه نوع سطحی از کالا را انتخاب می کنید در کیفیت کالای خریداری شده توسط شما نقش مهمی دارد.

پس این نکته را در نظر بگیرید که همیشه کیفیت و جنس کالا خریداری شده توسط مشتریان در خاطر آن ها باقی خواهد ماند و آن ها را حتی به عنوان مشتریان دائم تبدیل کند.

۳.مزیت مهم دیگر وارد کردن کالا برای کسب سود بالا

اما یکی از جذابیت های واردات کالا از چین سود بالایی مه به همراه دارد است. یکسری محصولات هستند که با پرداخت قیمت عمده و هزینه واردات آن ها اما یک سود بالایی را برای صاحب کسب و کار به همراه دارد.

بنابراین پس از اینکه کالای مورد نیاز را از چین وارد کردید، شخص وارد کننده می توانید قیمت معقولی را برای آن با توجه به شرایط جامعه، نوع محصول، قدرت خرید مردم در نظر بگیرد.

۴.یک فرصت اقتصادی با وجود تحریم ها

همانطور که می دانید سال ها است که تحریم ها بر کشور ایران وارد است. بطوریکه نمی توان با کشورهای اروپایی و آمریکایی وارد انواع مبادلات تجاری شد.  به همین جهت با توجه به روابط خوبی که بین ایران و چین با وجود همه تحریم ها برقرار است. می توان به واردات انواع کالاها از چین با جنس و تنوع بالا برای برطرف شدن مردم عزیز کشورمان پرداخت.

رشد و توسعه تجارت با سرعت بالا

توسعه تجارت با سرعت بالا

۵.رشد و توسعه تجارت با سرعت بالا

اگر شما به عنوان صاحب کسب و کار به واردات کالا از چین علاقه مند هستید می توانید که با افرادی مذاکره منید تا در سرتا سر کشور به عنوان نماینده فروش کالاهای شما اقدام کند. و این یک فرصت اقتصادی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار است. و امروزه بسیاری از افراد وارد این حیطه از بازار کار شدند.

۶.منتظر چی هستید کسب و کار آنلاین خود را افتتاح کنید

اگر قصد دارید یک کسب و کار آنلاین را راه اندازی کنید و موفقیت چشمگیری در آن داشته باشید، می توانید از چین کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب وارد کنید. و با فروش آن در سرتاسر کشور بصورت اینترنتی و آنلاین سود بالایی را کسب کنید. به عنوان مثال می توانید یک نمایندگی از محصولات با کیفیت و قیمت مناسب را برای خود ایجاد کنید.

این ویژگی نیز به عنوان یکی از مزایای واردات از چین است. و فرصتی ایجاد می کند تا کسب و کار مستقلی را برای خود راه اندازی کنید و در آن موفق شوید. و با تأمین نیاز مشتریان سود بالایی برای خود کسب کنید.

چه میزان سرمایه برای واردات کالا از چین نیاز است؟

سرمایه مورد نیاز برای واردات کالا

چه میزان سرمایه برای واردات کالا از چین نیاز است؟

برای واردات هر نوع کالایی و انجام معاملات اقتصادی نیاز به سرمایه برای شروع کار است. و می بایست یکسری از هزینه ها را که به عوامل مختلفی بستگی دارد پرداخت کنیم. این هزینه ها با توجه به مواردی ممکن است تغییر کنند. به همین جهت میزان سرمایه و هزینه ها را بطور دقیق نمی توان محاسبه کرد.

چه عواملی بر هزینه ها تأثیرگذار است؟

  • هزینه های بیمه باربری
  • هزینه مرتبط با مجوز ثبت سفارش و مجوز تخصیص ارز
  • هزینه های گمرک و ترخیص کالا
  • انبارداری و هزینه های آن
  • هزینه مربوط به خرید کالا

چگونه به شرکت ها و تجار چینی اعتماد کنیم؟

اما هر وارد کننده ای برای ورود به واردات کالا از چین ممکن است این نگرانی را داشته باشد که به کدام شرکت ها و یا تجار در چین اعتماد کنیم؟ آیا می توان بدون دانش وارد کار با تجار چینی شد؟

ما می خواهیم در پاسخ بگوییم که ابتدا می بایست از معتبر بودن آن شرکت و پروانه کسب آن مطمئن شوید و همینطور از مشاورین و افراد متخصص در این زمینه راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تا با بی تجربگی دچار زیان های غیر قابل جبران در این زمینه نشوید.

نتیجه گیری:

به همین منظور می توانید با مشاورین ما در سایت https://kiashemshaki.com/ ارتباط برقرار کنید و با مطرح کردن انواع سؤالات و دریافت انواع مشاوره ها با دانش و آگاهی لازم وارد این حیطه از کار واردات شوند . تا با فروش بالای محصولات سود آوری بالا و افزایش درآمد را به همراه آورند.

شماره راه های ارتباطی ما:

۰۲۱-۸۸۳۰۲۳۱۴

۰۲۱-۸۸۳۰۲۳۱۵

 

ایمیل:

info@kiashemshaki.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *