واردات کالای دیجیتال از چین

واردات کالای دیجیتال از چین


واردات کالای دیجیتال از چین و کشورهای دیگر یکی از موضوعاتی است که تاجران و سرمایه داران به آن تمایل دارند. از طرفی به علت روابط پایدار و خوب ایران با دولت چین امروزه بسیاری از کالاهای تاجران ایرانی از سوی تولید کنندگان چینی تأمین می شود. بطوریکه برخی از کالاها به دلیل مرغوبیت و کیفیت و نیاز بازار ایران متقاضای بیشتری از سوی سرمایه داران دارد.

همانطور که می دانید بسیاری از کالاها هستند که از چین وارد ایران می شوند. به همین خاطر تولید کنندگان چینی با سلیقه و نیاز بازار مردم ایران آشنا هستند. بنابراین همین عامل باعث شده مردم از تولیدات چینی با کیفیت بالا راضی باشند.

اما نکته ی مهمی که در این ارتباط می بایست ذکر کرد این است که با مسایل و قوانین مربوط به تجارت بین المللی آشنا باشیم. تا با آگاهی نسبت به مسائل بتوان با کوچکترین مشکلی براحتی نیاز مصرف کنندگان را برطرف کنند. که یکی از این کالاهای پرمصرف واردات کالای دیجیتال از چین است. در این مقاله می خواهیم در مورد انواع کالاهای دیجیتالی وارداتی از چین حرف بزنیم.

محصول وارداتی شارژر بی سیم تلفن همراه یک کالای پر مصرف برای ایرانی ها
محصول وارداتی شارژر بی سیم تلفن همراه

انواع کالاهای دیجیتالی وارداتی از چین

۱.محصول وارداتی شارژر بی سیم تلفن همراه یک کالای پر مصرف برای ایرانی ها

اگر بخواهیم در مورد یکی از کالای دیجیتال پر مصرف حرف بزنیم. شارژر تلفن همراه یکی از این موارد است. که محبوبیت زیادی بین مصرف کنندگان گوشی های موبایل دارد.

و چون قابلیت شارژر برای همه ی گوشی های موبایل وجود دارد. جزء کالای پرطرفدار ایرانی است. شما می توانید اطلاعات قیمت روز تک فروشی و عمده فروشی لازم در مورد آن را با یک سرچ در فضای وب بدست آورید.

 

۲.ساعت های هوشمند کالای محبوب بین جوانان و جزء کالاهای دیجیتال وارداتی از چین

این کالای شیک و محبوب را می توان جزء از ترندهای دنیای امروز شناخت. که شرکت های بزرگ از جمله اپل، گوگل، و … به تولید این کالا می پردازند.

این کالای شیک و زیبا در ایران به قیمت بالا به فروش می رسد. و همین علت باعث می شود که افراد به سراغ واردات کالای دیجیتال از سوی شرکت های چینی می روند. قیمت مناسب و محبوبیت این کالا بین ایرانی ها باعث شده تجار به واردات این کالا بپردازند.

واردات دوربین های دیجیتال از چین
دوربین های دیجیتال و وارد کردن آن ها از چین

۳.واردات دوربین های دیجیتال از چین

دوربین های دیجیتال در بین افراد علاقه مند و به عکاسی و عکاسان حرفه ای بسیار پر کاربرد است. ذکر این نکته مهم است که هر کسی با هر سنینی طرفدار این کالای جذاب است. در همین راستا چینی ها با تحقیق در بازار هدف ایران و کشف کردن نیاز و سلایق همه سنین، تولیدات دوربین دیجیتال را برای همه سنین تولید کردند. اگر شما به دنبال یک دوربین دیجیتال با قیمت مناسب هستید بهتر است که با افراد آگاه در این زمینه مشورت کنید. و یا تمام اقدامات لازم برای واردات را به افراد متخصص دراین زمینه بسپارید تا به واردات دوربین دیجیتال  که جزء کالاهای دیجیتالی از کشور چین انجام دهند.

۴.واردات دوربین های امنیتی( کالای دیجیتال) از چین برای امنیت بیشتر در همه جا

دوربین های امنیتی، یکی از نیازهای اساسی برای افزایش امنیت و محافظت در هر مکانی است. به خصوص مکان هایی که از حساسیت بالایی برخوردارند. این کالاها دارای ip می باشند. این ویژگی باعث می شود که شما در هر مکانی از پوشش امنیتی دوربین ها خبردار شوید.  این کالا برای حفظ امنیت هر شغلی می تواند کاربرد داشته باشد.

 

۵.پرمصرف ترین کالای وارداتی دیجیتال از چین (لوازم جانبی موبایل)

گوشی های هوشمند دارای یکسری لوازم هستند که هم جنبه ی زیبایی و هم جنبه ی حفاظتی از گوشی همراه را دارد. این لوازم شامل گلس، قاب‌های گوشی، هندزفری و … است. که روزانه استفاده می شود. و چون این کالاها را با قیمت خوب وارد می کند متقاضیان ایرانی برای این کالا روز به روز افزایش دارد.

 

چرا برای واردات کالای دیجیتال چین را انتخاب کنیم؟

همانطور که بارها شنیده اید چین با پیشرفت هایی که داشته است. امروزه به عنوان یکی از کشورهای برتر اقتصادی در جهان است. و به دلیل روابط خوب بین چین و ایران که در سال های اخیر افزایش داشته است. و این دو کشور با وجود تحریم های موجود توانسته اند مبادلات زیادی بین یکدیگر داشته باشند.

به همین جهت واردات انواع مالا مانند دیجیتال از چین به علت تقاضای بالا و هزینه های معقول و مناسب بسیار اتفاق می افتد. برخی از این اقلام را نیز در بالا اشاره شد، مانند لوازم جانبی گوشی مانند گوشی، گلس، غلات و…. بنابراین افراد یا تجاری که قیمت  و کیفیت کالا برای آن ها اهمیت دارد می توانند به واردات کالا از چین بپردازند.

در زمان واردات به چه نکاتی دقت کنیم؟
توجه به نکات مهم در زمان واردات کالای دیجیتال یه چین

در زمان واردات به چه نکاتی دقت کنیم؟

  • منحصر به فرد بودن کالا

یکی از موادی که به در واردات دقت می شود. محصولات خاصی است که هنوز وارد بازار نشده است و منحصر به فرد است. این مورد برای فروشندگان کالای دیجیتالی می تواند بااهمیت باشد.

علاوه بر آن طراحی، رنگ بندی، ظاهر و شکل متفاوت و متنوع باشد. تا مشترین آن را خاص و منحصر به فرد بدانند.

  • وارد کردن محصولات به روز

یکی از ویژگی های محصولاتی که از چین وارد می شود این است که به روز باشد و امکان یافتن آن در سایت ها و فروشگاه های دیگر ایران نباشد تا خاص بودن آن حس شود. در این صورت افراد زیادی آن را درخواست می کنند و همین امر باعث می شود بازار را بدست بگیرید. و سود بالایی کسب کنید.

 

  • کالای دیجیتال پر مصرف را بشناسید

  • شما می توانید با کمی جست و جو در اینترنت و نگاه به آمار ها و تقاضای مردم از کالاهای دیجیتال پر مصرف آگاهی پیدا کنید. و سپس براساس نیاز بازار هدف و میزان سرمایه ای که در دست دارید آن کالا را انتخاب کنید.

بعد از اینکه کالای خود را با آگاهی انتخاب کردید، آن را در کشور پیدا کرده برای جستجوی سریع تر می توانید با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت لازم را کنید.

  • انتخاب فروشندگان کالای دیجیتال

در مورد این مطلب بایست گفت که باید تحقیقات و جستجوهای لازم را انجام دهید. و سپس بهترین گزینه از فروشندگان را انتخاب فرمایید. به عنوان مثال سراغ شرکت ها و تولید کنندگان معتبر و بزرگ چینی بروید و از آن ها راهتمایی لازم را دریافت کنید. و یا از بازارهای عمده فروشی و شهرک های صنعتی آشنا شوید.

  • چه مقدار برای سرمایه برای واردات کالاهای دیجیتال از چین نیاز است؟

سرمایه مورد نیاز تحت تأثیر عوامل مختلف است. و برای واردات کالای دیجیتال نیز می بایست  میزان مشخصی را با توجه به نیاز مصرق کنند در نظر گرفت. که این مبلغ با توجه به میزان سفارش بار و کیفیت و نوع حمل و زمان ارسال متفاوت است.

اینکه محصولات و کالاها در چه نوع گروهی هستند و برای حمل و نقل و جابجایی آن از چه نوع وسیله حمل و نقل استفاده می شود. انواع روش های حمل بار از چین به ایران دریایی، ریلی و هوایی است. اینکه ارسال بار با  روش هوایی هزینه بیشتری می خواهد. و روش های دیگر هزینه ی مناسب تری دارند.

اما برای هزینه ترخیص کالا از گمرک نیز مبلغی می بایست پرداخت شود. که از عوامل مؤثر بر میزان سرمایه لازم برای واردات کالا از چین است که باید حتما در تخمین سرمایه لحاظ شود.

 

نتیجه گیری:

در این مقاله در مورد کالای محبوب و پرطرفدار و پر کاربرد دیجیتالی توضیحاتی آوردیم. اکر شما هم می خواهید کالای دیجیتالی برای واردات از چین انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *