بازرگانی ایران و چین

مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین

مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین

در این مقاله می خواهیم در مورد مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین و میزان اهمیت آن، انواع آن توضیحات مربوطه را بیان کردیم. اگر شما نیز به عنوان یک تاجر برای اولین بار است که می خواهید اقدام به بارداری کنید به شما پیشنهاد می کنیم خواندن این مقاله را از دست ندهید.

نیاز به مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین

کشور چین امروزه با به دست گرفتن قدرت اقتصادی کل کشور و تولیدات انبوه کالاهای متنوع به بزرگترین کشورهای صادرکننده در جهان تبدیل شده است. بطوریکه اکثرا تاجران در ایران و سایر کشورها تمایل دارند با واردات بیشماری از کالاهای تولیدی این کشور نیاز مصرف کننده خود را تأمین کنند.

اما همانطور که می دانید برای واردات کالا همانند صادرات آن به چین می بایست طبق اصول و قوانینی انجام شود تا با رعایت آن علاوه بر فروش بیشتر محصولات وارداتی سود زیادی نیز کسب نماییم.

در همین راستا می بایست گفت قبل از مذاکره با هر تولید کننده چینی و واردات کالا و محصول خود شما نیاز به مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین جهت افزایش آگاهی و دانش در این زمینه را دارید.

چرا که وقتی می خواهیم از کشوری همچون چین محصولاتی را وارد کنیم ممکن است دچار سردرگمی شویم. ریرا در این کشور انواع کالا با  کیفیت متفاوت ،در صدها مدل و رنگ بندی مختلف تولید می شود. از طرفی این مدل ها در بسته بندی، مارک های مختلف وارد بازار چین می شوند .

و این محصولات برای واردات به ایران و یا کشورهای دیگر ممکن است دارای قوانین خاص گمرکی باشند. بنابراین بدون آگاهی و اطلاع از این موضوعات زیان زیادی شامل وارد کنندگان کالا از پین خواهد شد و نه تنها سود نخواهند کرد بلکه می بایست دنبال راه حلی برای جبران زیان های به بار آورده باشند. بنابراین بهترین راه حل این است که قبل از هر اقدامی به مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین بپردازید و سپس برای مراحل بعدی اقدام کنید.

مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین به روش های مختلف

انواع مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین

 

مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین به روش های مختلف

اگر برای اولین بار است جت واردات کالا مشاوره دریافت می کنید لازم است بادآور شویم که مشاوره در این زمینه به دو روش حضوری و آنلاین انجام می گیرد که در زیر در مورد هر کدام توضیحات لازم آورده می شود.

۱.مشاوره بازرگانی واردات کالا به روش رو در رو و تخصصی

در این نوع روش حضوری که از قدیم نیز مرسوم بوده است . از کیفیت بالایی برخوردار است. و مزیت آن نسبت به دیگری این است که فرد با آرامش بیشتری به بیان سؤالات خود می پردازد. و چون مشاوره واردات از چین کار ساده و عمومی نیست لازم است حتماً از افراد متخصص و کاربلد  در این حوزه مشاوره دریافت کنید تا از تجربه ی گران بهای این افراد را در تجارت بصورت رو در رو و مستقیم دریافت کنید.

۲.مشاوره بازرگانی به روش جدید و آنلاین

اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که وقت کمی دارید. و نمی توانید ساعت های زیادی را برای رفت و آمد و شلوغی خیابان ها بپردازید و نیاز به مشاوره واردات کالا از چین را دارید ما به شما استفاده از مشاوره های آنلاین را در شرکت های بازرگانی معتبر از حمله شرکت بازرگانی کیا شمشکی را پیشنهاد می کنیم. تا انواع اطلاعات در این زمینه را دریافت کنید.

 

چرا دریافت مشاوره بازرگانی در مورد واردات کالا از چین اهمیت دارد؟

  • یکی از دلایل این است که اطلاعات دقیقی در مورد محصولات وارداتی کسب کنیم. و به قوانین گمرکی حاکم به واردات محصول مسلط و حاکم بود.
  • دلیل دیگر این است در صورتی که محصولات بی دقت بسته بندی شده باشند در گمرک با مشکل روبرو خواهید شد. بطوریکه اگر مقداری از وزن تعیین شده بیشتر باشد. محصول توقیف می شود.
  • به دلیلی که قوانین گمرکی و واردات هر ساله با تغییراتی روبرو است می بایست اطلاعات خود را در این زمینه به روز کنیم. بطور مثال در قوانین جدید، امکان وارد کردن محصولات در بسته بندی تیره وجود ندارد. و محصولات می بایست در بسته بندی روشن و شفاف باشند.

بنابراین دانش و آگاهی در هر زمینه ای از جمله واردات و صادرات نیاز هر فرد تاجری می باشد. و در درجه اهمیت بالایی برخوردار است. و یکی از روش هایی که باعث بالا رفتن این دانش و آگاهی می شود، استفاده از مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه می باشد.

دریافت خدمات مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین

خدمات مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین از شرکت های بازرگانی مشاوره

دریافت خدمات مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین توسط شرکت های بازرگانی فعال در این زمینه

همانطور که اشاره شد واردات از چین یک فرصت بسیار استثنایی برای همه فعالان اقتصادی، بازرگانان، و تاجران است. و افرادی که زمان زیادی  است که در زمینه واردات کالا از چین فعالیت می کنند، به دلیل کسب تحربه بالا و دانش زیادی که در این زمینه کسب کردند با درآمد و سود زیادی مواجه هستند.

در همین راستا می توان گفت که تحران زیادی هستند که تمایل دارند  اقدام به واردات کالا از چین کنند. بطوریکه نیاز مصرف کننده ی خود را برطرف کنند. و با فروش بیشتر سود بالایی را کسب کنند. اما چون تجربه ی این کار را ندارند ترس و نگرانی زیادی برای وارد شدن در این شاخه دارند.

اما درست است که تجارت و نداشتن تجربه ی لازم یک فضای خطرناک را برای تاجران عزیز به تصویر می کشد. اما می توان گفت برای هر چالش و مسأله ای یک راه حل وجود دارد. در اینجا بهترین راهکار استفاده از خدمات شرکت های بازرگانی فعال  در این زمینه برای دریافت مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین است.

بطوریکه با راهنمایی آن ها و همراهی مشاوران متخصص در این زمینه می توان به همه نرانی ها پایان داد. و در یک مسیر لذت بخش و پر درآمد قدم گذاشت. و آن مسیر واردات کالا از چین با همراهی تیم مشاوره بازرگانی است.

 

انواع خدمات مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین توسط شرکت های بازرگانی

هدف از تأسیس این شرکت های بازرگانی ارائه ی مشاوره، انجام اقدامات لازم در مورد ثبت و سفارش کالا، حواله های ارزی، انجام تمام مراحل مربوط به ارسال و حمل کالا از کشور چین  به ایران از طریق انوع روش های دریایی، ریلی، هوایی، دریایی می باشد.

همچنین این شرکت ها تمام امور مربوط به گمرک و قوانین آن، ترخیص کالا، انبارداری، مسائل مربوط خرید کالا از شرکت های چینی، تجار محترم را همراهی می کنند.

بنابراین لازم است یاد آور شویم که نداشتن اطلاعات و دانش کافی نمی تواند برای شما محدودیت ایجاد کنند زیرا اقراد متخصص و مشاورین شرکت های بازرگانی با ارائه‌ی انواع مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین این محدودیت را تبدیل به یک فرصت درآمدی عالی برای شما تجار عزیز و گرامی کرده اند. تا با استفاده از تجربه ی این افراد  درآمدی عالی بدست آورید.

 

بهترین کالاها برای واردات از چین کدامند؟

کالاهایی برای واردات از چین و پر سودترین آن ها

اما شاید از خودتان بپرسید بهترین کالاها برای واردات از چین کدامند؟

شما می توانید از خدمات مشاوره بازرگانی واردات از چین برای استفاده  پی بردن به این موضوع استفاده نمایید. البته با توجه به آمار و تجربه ی که این افراد در اختیار شما می گذارند می توان گفت که  انواع کالاها مثل دستکش، تجهیزات پزشکی، وسایل الکترونیکی، لوازم دیجیتال، وسایل کشاورزی، پوشاک، کیف و کفش در شمار کالاهای پر سود قرار کی گیرند.

و سرمایه لازم برای اینکار(واردات) به برخی عوامل بستگی دارد. مانند میزان کالایی که شما نیاز دارید، جنس خریداری شده از شرکت های تولیدی و فروشنده آن، کیفیت کار خریداری شده، تعداد کالا، منطقه ای که کالا و محصول را از آنجا خریداری می کنید.

لازم به ذکر است کیفیت کار تولیدی در شهرهای  مختلف در چین متفاوت و قیمت آن ها نیز فرق دارد. بنابراین توصیه می شود قبل از خرید در مورد کیفیت محصول اطمینان لازم را کسب کنید.

نکته ای که در اینجا می بایست گفت این است که سعی کنید در تنطیم قرارداد تمام مسائل مربوط به خرید، از پرداخت گرفته تا روش حمل، زمان تحویل، این محصول، میزان آن، بین طرفین معامله گفتگو شود و در قرارداد درج شود. تا با ریسک کمتری به معامله بپردازید. و تمام مراحل قانونی با دقت انجام شود.

نتیجه گیری:

در این مقاله در مورد مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین و نکات لازم در مورد روش های دریافت آن و مزیت استفاده از راهکارهای مفید آن توضیحات لازم داده شد. اگر شما نیز برای دریافت مشاوره به دنبال یک شرکت بازرگانی معتبر می گردید ما شرکت بازرگانی کیا شمشکی را به شما معرفی می کنیم. این شرکت با ارائه انواع خدمات مشاوره در زمینه صادرات و واردات از ابتدا تا انتهای مسیر شما را همراهی می کند.

راه های ارتباطی ما:

 

ایمیل

info@kiashemshaki.com

شماره تماس

۰۲۱-۸۸۳۰۲۳۱۴

۰۲۱-۸۸۳۰۲۳۱۵

 

 

 

1 نظر در “مشاوره بازرگانی واردات کالا از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *