بازرگانی ایران و چین

تبلیغات در چین

تبلیغات در چین

در این مقاله می خواهیم به انواع روش های تبلیغات در چین برای فروش بیشتر و رسیدن به در آمد عالی حرف بزنیم. اگر شما هم تمایل دارید از این نوع تبلیغات استفاده کنید می تواند به عنوان یک روش چذاب باشد. پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

صادرکنندگان چینی برای صادر کردن محصولات خود مدت زیادی است اقدام به تبلیغات در شبکه های اجتماعی فیس بوک، اینستاگرام، و غیره کردند. تا از این طریق بتوانند کالاهای تولیدی خود را به مردم در سراسر دنیا معرفی کنند. و از این طریق باعث فروش بیشتر و سود آوری بالا شوند.

تبلیغات در چین از طریق اپلیکیشین

تبلیغات در چین از طریق روش تبلیغاتی جدید

 تبلیغات در چین از طریق اپلیکیشن‌ها

به همین منظور آن ها با استفاده از روش های تبلیغاتی جدید برای جلب توجه مردم استفاده می کنند. مانند اینفلوئنسرها برای فیلم های زنده. این روزها استفاده از فیلم های تبلیغاتی باعث افزایش فروش و خرید توسط مردم می شود. و استفاده این روش به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی در چین بسیار داغ شده است.

برای این روش تبلیغات در چین از اپلیکیشن‌هایی مثل Douyin (نسخه معادل اپلیکیشن تیک‌تاک در چین) استفاده می کنند. بطوریکه با استفاده از فیلم های کوتاه و ارتباط دادن تولید کنندگان محتوا با تاجران و سرمایه گذاران تا تبلیغات را برای آن ها انجام دهند.

استفاده از این روش در دوران کرونا بسیار رواج پیدا کرد. به این شکل که بسیاری با تماشا کردن این فیلم ها با محصولات جدید آشنا می شدند. و سؤالات خود را نیز از راه دور می توانستند بپرسند. برای استفاده از این روش و بالا بردن مصرف های داحلی در چین توانست مجوز های دولتی را هم دریافت کند.

فروش بیشتر با استفاده از این روش

استفاده از این روش باعث شد که افراد زیادی به خرید بپردازند. و همین امر باعث فروش بیشتر و سود آوری بالا شد. علی بابا از شرکت های دیگری است که از فیلم های تجاری استفاده می کند. که برای جذب و آموزش اینفلوئنسرهای بین‌المللی برنامه ریزی می کند. تا از این طریق فروش بیشتر در سطح جهان و در نهایت سود آوری بالا داشته باشد.

و این روش یکی از فضاهای بازاری شرکت علی بابا برای مصرف کنندگان بین المللی است. که تقزیبا ۱۸۰ مصرف کننده در سطح جهان را زیر پوشش دارد. به گفته ی میرانداتان، تولیدکنندگانی که به دنبال یک راه خوب برای افزایش فروش می باشند، اینفلوئنسرها یک راه عالی برای افزایش ترافیک است.

استفاده از دیجیتال مارکتینگ یکی از روش های تبلیغات در چین

استفاده از کانال های دیجیتالی برای تبلیغات

استفاده از دیجیتال مارکتینگ یکی از روش های تبلیغات در چین

در چین کشورها برای تبلیغ محصولات تولیدی خود از روش کانال های دیجیتالی استفاده می کنند. و برای این کار بودجه ی زیادی را در نظر می گیرند. از انواع کانال های دیجیتالی می توان به موتورهای جست وجو، شبکه های اجتماعی، موبایل و…. نام برد. چینی ها این نوع تبلیغات در چین از کشور آمریکا تقلید کردند. البته چینی ها با استفاده از اطلاعات کاملی که از مشتریان خود دریافت می کنند، در بازاریابی دیجیتالی استفاده می کنند.

برای موفقیت در بازاریابی می بایست به مواردی که باعث جلب توجه مشتریان می شود و برای آن ها جالب می باشد. همچنین صداقت و بودجه مشتریان و توجه به نیاز آن ها از موارد مهمی است که باید در نظر گرفت.

چینی ها برای فروش بیشتر استفاده هوشمندانه از بازاریابی دیجیتال می کنند. بطوریکه با انواع تبلیغات بصورت برند و تبلیغات میدانی بسیاری از هزینه ها بازاریابی دیجیتال کم می شود.

اما یا حرف هایی که زده شد می توان گفت دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک روش خوب و عالی برای شناسایی محصولات و خدمات است. و به عنوان یک راه کم هرینه و کم خرج برای ایجاد و راه اندازی کسب و کر است. و در این مسیر می توان از تبلیغات اینترنتی استفاده نمود. وبا رود به این نوع بازاریابی می توان فهمید که سود آن بیشتر از هزینه ی ناچیزی که در این مسیر خرج می شود.

استفاده از یک روش همه گیر و رویکرد اجتماعی به عنوان تبلیغات در چین

استفاده از یک روش همه گیر برای تبلیغات

استفاده از یک روش همه گیر و رویکرد اجتماعی به عنوان تبلیغات در چین

اگر شما بخواهید بدون تبلیغات سنتی و یا رادیو، تلویزیون، رسانه ها، بیلبورد، و … یک محصول و برندی را به جامعه معرفی کنید از چه روشی استفاده می کنید؟

در اینجا می خواهیم بگوییم که بازاریاب های چینی در این شرایط قرار دارند و پیشنهاد آن ها استفاده از روش ارائه ی محتوای فراگیر و تعامل برانگیز در شبکه ها و رسانه های اجتماعی است.

این روش ساده و سریع می باشد. و نتیجه ی خوبی نسبت به تبلیغات سنتی به همراه دارد. این روش KLOها نقش مهمی دارند. و بهره برداری از KLOها در چین نسبت به کشورهای دیگر کاملاً متفاوت است. روش استفاده به این صورت است که علاوه بر گذاشتن محتوا به اجراهای های زنده نیز می پردازند و هواداران می تواند با آن ها ارتباط بگیرند.

و میتوانید برنامه های آن ها را به صورت زنده مشاهده کنید که پطور برای جلب کردن افراد و هواداران اقدام می کنند. بطوریکه بر برند آن ها تأثیر می گذارد. و KOLها در مواردی مانند ورزش، داستان های درام، درام لایو تأثیرگذار است.

چرا تبلیغات در چین انجام شود؟

چرا تبلیغات در چین انجام شود؟

چرا تبلیغات در چین انجام شود؟

کشور ایران با توجه به تولیدات انبوه و مرغوبی که دارد می تواند محصول خود را به سراسر دنیا معرفی کند. چین به عنوان یکی از کشورهایی است  که می تواند برای صادرات محصولات متنوع خود مناسب باشد و تبلیغات در چین یک راه و روش مناسب برای افزایش صادرات و فروش و در نهایت درآمدزایی بیشتر است.

کشور ایران با تولید انبوهیی از محصولات متنوع، و با کیفیت از جمله زعفران، صنایع دستی، خشکبار، فرش و … می تواند تبلیغات خود را چین انجام دهد. و چون کشور خود به عنوان یک قدرت اقتصادی در جهان شناخته شده است، می تواند منبع خوبی برای تبلیغ باشد.

و مزیت های تبلیغ در چین

  • افزایش مشتری
  • فروش بیشتر
  • سودآوری بالا
  • شناخته شدن محصولات
  • افزایش ارتباطات بین المللی

نتیجه گیری:

در این مقاله تمام سعی مان بر آن شد از چند نوع روش های تبلیغاتی در چین حرف بزنیم و اینکه خود کشور چین نیز می تواند به عنوان کشور فعال اقتصادی منبع خوبی برای تبلیغات محصولات برای کشور های دیگر از جمله ایران محسوب شود.

.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *