صادرات به چین

امروزه، با توجه به اینکه بسیاری از کالاهای مورد نیاز ایران و یا کشورهای دیگر با تولیدات چینی تأمین می شود. و در مقابل بسیاری از کالاها و محصولات تولید ایران نیز به کشور چین و دیگر کشورها صادر می شود.

بنابراین صادرات به چین امروزه برای سرمایه داران، فعالان اقتصادی، تولید کنندگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و بسیاری از افراد فعال در این زمینه به دنبال این هستند که بتوانند با تولید متنوع و با کیفیت کالای خود، نقش زیادی در صادرات به چین داشته باشند.

چین در سال های اخیر و با توجه به تحریم ها ی وارده  از سوی آمریکا روابط خود را با کشور ایران بیش از گذشته افزایش داده است. همین امر باعث شده صادرات به این کشور برای سرمایه داران ایرانی به عنوان یک فرصت اقتصادی بزرگ باشد تا سودآوری و افزایش درآمد را به همراه داشته باشد.

صادرات به چین
صادرات به چین راه های صادراتی

کشور ایران، می تواند برای صادرات به چین از طریق مرزهای آبی، زمینی و یا از راه دریایی و آب های آزاد از نقاط مختلف اقدام کند. و کالاهای با کیفیت خود را با قیمت بسیار مناسب یسبت به سایر کشورها، از جمله چین ارسال کند. که همین موضوع  باعث افزایش تجارت و تبادلات مالی با این کشور شده است.

بنابراین مزایای زیاد تجارت با چین، باعث شده کشورهای زیادی تمایل پیدا کنند تا، ارتباطات خود را با این کشور قوی تر کنند.

انواع کالاهای صادراتی به چین

انواع کالاهای صادراتی به چین

بسیاری از کالاهای صارداتی به چین، در سال های اخیر با رشد ده درصدی مواجه شده است. که اغلب آن کالاهای نفتی است. و کمتر از ۱۶ درصد از کالاها غیر نفتی است. این کشور، از فرصت های تجاری مهم برای ایران محسوب می شود.

از جمله کالاهای صادراتی به چین را می توان به انواع خشکبار مانند، زعفران، پسته، کشمش، انجیر خشک، گردو، بادام و خرما، فندق، خرما و…)، فرآورده های دریایی، انواع سبزیجات، صنایع دستی، فرش های دستباف و ماشینی نام برد.

برخی دیگر از کالاها، مواد نفتی که می توان نام برد، انواع کامیون ها، مواد معدنی، فلزات مثل (روی، آلومینیوم)، انواع سنگ های ساختمانی و… است. دربین این کالاها، فرش دست باف ایرانی وجود دارد که  بعلت ظرافت و زیبایی و کیفیت آن، یکی از پرطرفدارترین کالاها است. که در حال حاضر به کشورهای مختلف دنیا ازجمله چین، صادر می شود. و محصولات پتروشیمی، سنگ آهن، نفت خام و… از عمده ترین کالاهای صادر شده به چین است.

تأسیس شرکت بازرگانی برای صادرات به چین

برای صادرات بهتر است یک شرکت بازرگانی ثبت کنید. چرا که یک شرکت خیلی راحت تر از اشخاص حقیقی می توانند به صادرات کالا بپردازند.

و بعلت اینکه دارای یک شرکت بازرگانی هستید، امور مربوط به واردات و صادرات کالاها راحت تر و  در زمان کمتر  به آسانی می توانید طی کنید.

مشاوره بازرگانی به چین برای سرمایه داران، فعالان اقتصادی و…

شرکت ما با بیش از ۲۰ سال سابقه  کاری و با برخورداری از حساب های بانکی موجود در چین، انواع مبادلات و روابط چندین ساله  با چین، این شرایط را برای افراد متقاضی فراهم آورده است. تا با دریافت انواع خدمات مشاوره های بازرگانی به چین، بتوانند در مبادلات مالی و بانکی و صادرات به چین با موفقیت روبرو شوند. و درآمد زایی بالایی را به همراه آورند.

 

خدمات صارداتی به کشور چین