خدمات بازرگانی ایران و چین

 

از آنجاییکه کشور چین زبان و‌ فرهنگ خاص خودش را دارد شناخت فرهنگ می‌تواند در معاملات بازرگانی بسیار موثر بوده و روند مذاکرات با چینی ها را بسیار تسهیل کند ، به همین دلیل ما در کنار شما هستیم تا با مشاوره حرفه ای درکلیه مراحل خرید کالا ومحصول تان از چین زمان و هزینه شما را سیو کرده و در نهایت بتوانید معاملات بازرگانی خود را به بهترین شکل به انجام برسونید .

فرم درخواست مشاوره بازرگانی

portfolio9
مشاوره بازرگانی صادرات به چین

مشاوره بازرگانی صادرات به چین

 

امروزه چین به عنوان یکی از کشورهای تجاری بزرگ و فعال است. که از گذشته تا کنون روابط خوبی با کشور ایران برقرار کرده است. به همین دلیل صادرات به چین و روابط تجاری با این کشور تجاری، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به همین منظور، بسیاری از سرمایه داران و فعالان اقتصادی، کارخانجات، برای صادر کردن انواع کالاهای خود، که  می توان به،  فرآورده های دریایی، صنایع دستی، فرش های نفیس دستی و ماشینی، انواع خشکبار مانند پسته و کشمش و… اشاره کرد. نیاز دارند از خدمات مشاوره بازرگانی صادرات به چین در سایت ما بهره مند شوند تا برای رسیدن به سودآوری و درآمد زایی، در روند صادرات خود با مشکلات کمتری روبرو شوند.

مشاوره بازرگانی واردات از چین

کشور چین، امروزه با تولید انواع کالاهای خود در بسیاری از زمینه ها، به عنوان قطب بزرگ در تولید و اقتصاد در جهان به شمار می آید.

به همین منظور، کشور ایران نیز، بخاطر تحریم های وارده  و مقرون به صرفه بودن  واردات از چین، از گذشته تا به امروز مبادلات زیادی با این کشور تجاری بزرگ برقرار کرده است.

چین به عنوان  فعال اقتصادی، از جمعیت زیادی برخوردار است. و تولید انواع محصولات متنوع از سوی این کشور، بازرگانان، کارخانجات، مغازه داران را ترغیب می کند. تا  به واردات از چین بپردازند. به همین جهت سایت ما با ارائه ی انواع خدمات مشاوره بازرگانی چین به همه ی بازرگانان و همینطور افراد تازه کاری که در ابتدای راه هستند، این امکان  را فراهم آورده است. که تا با پاسخگویی به همه ی سؤالات، با دانش کافی قدم در این راه بگدازند.

مشاوره بازرگانی واردات از چین
مشاوره ثبت شرکت در چین

مشاوره ثبت شرکت در چین

 

آیا شما هم تمایل دارید برند تجاری خود را به کشورهای دیگر از جمله چین معرفی کنید؟ به همین خاطر به فکر ثبت شرکت در چین هستید؟ می توان گفت این کار مزایای زیادی به همراه دارد. که یکی از آن ها افزایش صادرات محصول و با ارائه ی خدمت است.

بنابراین برای رسیدن به این هدف و ثبت شرکت، می بایست، یکسری قوانین و مقررات را رعایت کنید. و مراحل قانونی آن را طی کنید. در همین راست، همکاران ما با مشاوره ی بازرگانی چین و مشخص کردن قوانین و توضیح در مورد آن،  این امکان را برای افراد متقاضی به همراه می آورد که، نسبت به  ثبت شرکت در این کشور، به هرگونه سؤال حقوقی شما در این زمینه پاسخ دهد. تا با افزایش آگاهی در این زمینه، با مشکلات کمتری روبرو شوید.

مشاوره ی ترانسفر مالی به چین

می توان گفت، یکی از راه های مناسب و مطمئن برای انتقال پول استفاده از حواله بانکی می باشد. بطوریکه در انواع معاملات با دیگر کشورها از جمله کشور چین می توان از ترانسفر مالی استفاده نمود.

اما با توجه به روابط خوب تجاری میان کشورچین و ایران، و تبادلات مالی بین آن ها می توانید، از حواله ی مالی یوان چین استفاده کنید و در کمترین زمان عملیات ارسال حواله را انجام دهید.

به همین منظور سرمایه داران، فعالان اقتصادی و … که تمایل دارند از حواله یوان به چین در معاملات خود با کشورها استفاده کنند، می توانند جهت مشاوره بازرگانی به چین و سؤالات مربوط به حواله به چین با مشاوران متخصص ما در این زمینه مشورت نمایند.

برای مشاوره و دریافت هر نوع پاسخ از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید:

مشاوره ی ترانسفور مالی به چین
مشاوره حقوقی چین

مشاوره ی حقوقی چین

یکی از مشاوره های بازرگانی چین، در سایت ما ارائه ی مشاوره حقوقی و انواع خدماتی حقوقی در چین است. در واقع شما برای دریافت پاسخ سؤالات حقوقی و انواع مشاوره در مورد مسائل حقوقی از جمله  امور مالیاتی، بررسی دیون، وضعیت شرکت های موجود در چین و حساب های مسدود شده ی آن ها و…

می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان خبره ی حقوقی ما ارتباط برقرار کنند.

شماره تماس ما:

۰۲۱-۸۸۳۰۲۳۱۴        ۰۲۱-۸۸۳۰۲۳۱۵

در واقع، کارشناسان ما به نمایندگی از شما می توانند امور حقوقی  را طبق استانداردها و قوانین وضع شده در کشور چین بطور کامل انجام دهند. این امور مواردی زیر اشاره کرد:

  • روند ثبت برند و علامت تجاری در چین
  •  مراحل لازم  برای ثبت شرکت در کشور چین
  • اخذ مجوز های لازم در این زمینه
  • و تنظیم اظهارنامه قانونی

سوالات متداول در زمینه خدمات بازرگانی چین

برای واردات و صادرات کالا در مرحله ی اول چه اقدامی می بایست صورت گیرد؟

در اولین گام می بایست به اخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی اقدام نمود.

برای ثبت سفارش و ترخیص کالاهای مورد نیاز چقدر زمان نیاز است؟

معمولا بین ۲۰ تا ۲۵ روز ثبت سفارش در وزارت صمت زمان می برد. و زمان ترخیص کالا از گمرک در مرحله بعد از اخذ سفارش با توجه به نوع کالا و روند اداری آن ۲۰ روز می باشد.

برای واردات کالا از چین چقدر زمان نیاز است؟

لازم به ذکر است، که زمان لازم برات واردات کالا با توجه به کالای وارداتی و زمان تولید، آماد بودن محصول، نوع حمل و نقل آن (زمینی، دریایی و یا هوایی) و امور مربوط به گمرک متفاوت می باشد و زمان بر است.