کوچینگ و منتورینگ تجاری در حوزه ایران و چین

خدمات کوچینگ و منتورینگ 

اگر قصد تجارت با چین را دارید ‌و علاقمند هستید که در مسیر این تجارت موفق تر عمل کنید، ما با خدمات منتورینگ و کوچینگ، می توانیم از ابتدای پروژه های بازرگانی و کسب و کاری شما همراه شما باشیم و مسیرتجاری شما رابرای شما روشن تر، روان تر و آسان تر نماییم تا تعاملات تجاری تان با شرکای چینی تسهیل یابد و در نهایت برای شما یک تجارت موفق راهمراه داشته باشد. چنانچه علاقمند به همراهی ما به عنوان منتور کوچ کسب و کارتان در حوزه چین هستید می توانید با ما ارتباط بگیرید.

فرم درخواست مشاوره کوچینگ

portfolio9
portfolio9
خدمات کوچینگ اختصاصی چین

خدمات کوچینگ اختصاصی چین

خدمات کوچینگ اختصاصی چین شامل راهنمایی و مشاوره در زمینه های مختلف تجارتی، فرهنگی و اجتماعی در چین است. با داشتن یک کوچ حرفه‌ای و با تجربه در این زمینه، می‌توانید بهترین راهکارها و استراتژی‌های ممکن را برای کسب و کار خود در چین پیدا کنید. خدمات کوچینگ اختصاصی شامل هماهنگی سفر، ملاقات با پیمانکاران و تأمین کالا و خدمات نیز می‌شود. با استفاده از این خدمات، می‌توانید به راحتی و با اطمینان بهترین تجربه را در حوزه تجارت با چین داشته باشید.

کوچینگ و منتورینگ تجاری در حوزه ایران و چین

خدمات کوچینگ واردات و صادرات به چین

خدمات کوچینگ واردات و صادرات به چین شامل راهنمایی و پشتیبانی در تمامی مراحل از شروع تا پایان فرآیند واردات و صادرات محصولات است. با داشتن یک کوچ حرفه‌ای، می‌توانید در خرید و فروش کالا در چین بهترین تجربه را داشته باشید. خدمات کوچینگ واردات و صادرات شامل تأمین اطلاعات بازار، انتخاب تأمین‌کنندگان و هماهنگی با آن‌ها، مذاکره قرارداد، پشتیبانی در مراحل گمرکی، حمل و نقل و تحویل محصول و همچنین پشتیبانی در مراحل پس از فروش نیز می‌شود. با استفاده از این خدمات، می‌توانید به راحتی و با اطمینان بالا به تجارت خود در چین ادامه دهید.

خدمات کوچینگ واردات و صادرات به چین