مشاوره حقوقی  چین

هر کشوری یکسری قوانین خاص خود را دارد. که رعایت آن برای همه ی افراد ضروری است. کشور چین هم در همه امور از جمله واردات، صادرات و… قوانین وضع شده خود را دارد. بنابراین همه سرمایه داران، فعالان اقتصادی، کارخانه داران جهت هر گونه صادرات به چین، واردات از چین و…می بایست با یکسری قوانین شناخت داشته و اشراف کامل نسبت به آن ها داشته باشند.

به همین منظور، گروه مشاورین ما با چندین سال سابقه ی کاری، و مسلط به امور حقوقی چین،  جهت مشاوره بازرگانی به چین که شامل مشاوره حقوقی چین و… می باشد، آماده ی ارائه ی خدمت به شما عزیزان هستند.

مشاوره حقوقی چین
مشاوره حقوقی کیست؟ و وظایف آن چیست؟

مشاوره حقوقی کیست؟ و وظایف آن چیست؟

یک مشاوره حقوقی می بایست علاوه بر داشتن مجوز وکالت، مهارت، و تخصص، تجارب کافی را در همه ی امور مربوط به حقوقی، کیفری، خانوادگی را داشته باشد. در غیر این صورت صلاحیت مشاوره دادن به افراد را ندارد.

به همین منظور هر فرد هوشیاری لازم است. قبل از تنظیم هر قراردارد در امور مختلف و یا هر نوع پیگیری پرونده های مالی و حقوقی، در دادگستری، از مشاوره های حقوقی یک وکیل توانمند و متبحر استفاده نماید.

در واقع مشاور حقوقی، همان وکلا هستند که حداقل می بایست ۷ سال تجربه و سابقه ی کار وکالت داشته باشند. تا بتوانند به عنوان مشاور حقوقی فعالیت داشته باشند و در کارت ویزیت خود از این عنوان نام ببرند.

تیم حرفه ای ما، متشکل از وکلا و مشاوران با سابقه و متخصص، جهت هر گونه مشاوره بازرگانی به چین، مشاوره حقوقی به چین و صادرات  و واردات و.. شما را راهنمایی و همراهی می کنند.

چرا برای شناخت قوانین چین به مشاوره حقوقی نیاز داریم؟

 

کدام مشاوره حقوقی را انتخاب کنیم؟

برای اینکه تصمیم گیری خوبی در انتخاب مشاور حقوقی داشته باشیم، لازم است به مواردی همچون، داشتن علم، تخصص لازم، سابقه ی  کاری در حوزه ی مد نظر ما را داشته باشد. و مجوزهای های لازم  در حوزه ی وکالت را کسب کرده باشد و مورد دیگر که از اهمیت بالایی برخوردار است که،  قانونی مشغول به کار باشد.

نیاز به یک مشاور حقوقی در همه حوزه ها

امروزه با توجه به قوانین وضع شده در هر حوزه ی کاری نیاز به یک مشاوره ی حقوقی در همه صنوف و حوزه ها احساس می شود. حتی گاهی در روابط خانوادگی  نیز لازم است با یک مشاور ارتباط داشته باشیم.

با کسب مشورت و استفاده از راهنمایی های یک مشاوره حقوقی، که واقعاً دلسوزانه به سخنان ما گوش می دهد. و بهترین توصیه و راهنمایی را می کند. باعث می شود، علاوه بر اینکه، شما را از مشکلات و امور آینده آشنا می کند، در صورت وجود هر نوع اختلاف و دعاوی حاصله با بهترین راه حل شما را راهنمایی می کند.

شغل مشاوره حقوقی

امروزه نیاز به مشاوره حقوقی در تمامی صنوف، مشاغل و حتی در روابط خانوادگی احساس می شود. استفاده از یک مشاوره حقوقی دلسوز ضمن آگاه کردن از مشکلات و چالش های احتمالی در آینده، شما را در روند حل و فصل اختلافات و دعاوی حاصله  همراهی می کند.

چرا برای شناخت قوانین چین به مشاوره حقوقی نیاز داریم؟
ویژگی های یک مشاور حقوقی حرفه ای؟

ویژگی های یک مشاور حقوقی حرفه ای؟

یک مشاوره حقوقی می بایست، یکسری اصول و قوانین را در حیطه وکالت رعایت کند که در زیر به آن اشاره شده است:

  • رعایت صداقت و اصل رازداری و امانت داری
  • وقوف و دانش کافی مربوط به همه قوانین و مقررات مربوط به چین و امور جاری ایران
  • انجام به موقع امور چرا که یکسری کارها می بایست فوری و در زمان تعیین شده انجام شوند. در غیر اینصورت حقوق موکل ضایع می شود. بنابراین رعایت فوریت در کارها بسیار مهم است.
  • اخلاق مدار و دارای روابط عمومی بالا باتشد. یک وکیل می بایست علاوه بر دانش کافی در حوزه کاری خود، می بایست در برخورد با مردم حسن خلق را رعایت کند. زیرا همین امر موجب محبوبیت آن خواهد شد.
  • کنترل احساسات و هیجانات: در برخی موارد وکلا و مشاورین حقوقی وارد مسائل حاشیه ای می شوند. و در بگو مگو های طرفین وارد می شوند. درصورتی که یک وکیل حرفه ای می بایست، با کنترل هیجانات بصورت منطقی در امور مربوطه رفتار کند. و همیشه بهنرین تصمیم را بگیرند.

در انتخاب یک مشاوره حقوقی چین در امور مربوط بازرگانی به چین لازم است به مواردی که ذکر شد دقت فرمایید.